SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet xhipi ose bej ndrrim me banes
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Ssangyong Kyron
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2009
ID e produktit :
111154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes xhipin Ssangyong 2.7 4x4 2009 i posa ardhur nga zvicrra bej ndrrim edhe me ndonje banes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevat
Prishtinë
044256080
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »