SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wolkswagen Vento
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Vento
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
97,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
111197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shumë te mire, me te gjitha serviset e kryera, baterija e re.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fahredin
Ferizaj
044604123
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »