SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Audi A2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
111205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A2 1.2 Diesel 2002Automatic, shpenzimet shum te. voglaRegjistrim ka nga Janari dmth 1 vjetguma dimrit te reja + gumat e veresServiset e kryme

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Prishtinë
+377 45 483 482
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »