SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
auto blerje .BEJM BLERJEN E VETURAVE
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Audi A5
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,233,454
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Karrige me Ngrohje, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
111208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PERSH SHITES NE BEJM BLERJEN E VETURAVE GJINDEMI N PRISHTIN QMIMI I BLERJES SE VETURAVE FILLON PREJ 120 ERO DERI NE 5500ERO

VETUR ANGLEZ DHE FRANCES NUK MARUM

VLERSIMI BEHET SIPAS GJENDJES SE VETURES

PER MA SHUM INFO KONTAKTO NR E TELEFONIT

044 647 279 +37745207664VIBER NKIT NR
ARIANITI
Informata rreth publikuesit
Negjat
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »