SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Modus 1.5 DCI
Çmimi :
€5,790.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Renault Modus
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
111217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Modus 1.5 DCI, 78 KW Viti 2005, I importuar nga Zvicrra me Dogan te paguar,
191000 KM te kaluara me liber te servisave te gjitha serviset e kryera me rregull. Gjendja e vetures shume e mire vizuele dhe mekanike…Shpenzime shume te vogla…


Opcionet – KlimaTronic ,Tempomat, Bord kompjuter, ABS, ESP, Kontroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim, Ulset sport dhe me ngrohje ,Timon hidraulik , Fellge Alumini, etj.
Cmimi - (5790 Euro kurse me ndrrim 6200 euro)
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Viber +37744116869 dhe +41786629038

Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara...
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI..
Facebook ; www.facebook.com/AutosallonJONI/photos_albums 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
rr.Driton Islami [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »