SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto-2001-1.2 16v
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
111228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat punto 1.2 16v nentor 2001, plin(prej fabrike) benzin, 79kw, tabela serbe te bujanovcit, 6 shpejtsi manual, fellne origjinal te vetat 15' 185, hidraulik, xhamat elektrik, abs, 4.5l-5l ne 100km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erblin
Dardanë
049392954
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »