SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pontiac
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Porsche PANAMERA
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
40,000
Motori (kubik) :
5.70
Viti :
1989
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
111233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pontiac Trans AM Firebird V8 1989
Informata rreth publikuesit
Besi
Prishtinë
049 659 662
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »