SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz 300d turbo
Çmimi :
€2,999.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1987
Ekstra :
ABS, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
111262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedesin ne gjendje te mir ka:Klim,Airbag,Abs,4x4,Karrikat me nxemje regjistrim ka deri ne gusht
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Hoqa
Hoqa [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »