SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Mercedes Benz
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1983
ID e produktit :
111263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Mercedes Benz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Emran
Prizren
049-167-330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »