SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vectra 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
111264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel vectra i rrujtum si jasht dhe mbrenda viti 2004 motori 2.2 i sapo ardhur nga zvicra i regjistrum ks regjistrim ka 1 vjet 4 goma te rreja dimrit, mundsi ndrrimi per me shum kontakto 044408060Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fetah
Prizren
+37744408060
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »