SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercdesin c220 baj ndrrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
111268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercdesin c 220 049730574

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Fribourg, Switzerland
049730574
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »