SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Altea 1.9 Dizel e sapo doganuar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt
Lloji :
Seat Altea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,222
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
111273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Sealt Altea
1.9 Dizel
Klima
Viti 2004
I sapo doganuar
Tel 044 849 529
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon LuLi
Ferizaj
044849529
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »