SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
111277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1,9 tdi klima tronik karrikat me nxemje pasqyret elektronike timonin me komandues full opsion Boj ndrrim edhe me audi a4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Skender
Ferizaj
044287375
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »