SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ml 270 D
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 270
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2000
ID e produktit :
111293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ml 270 dizel kilometrazha 240.000 (1 vit regjistrim) shes ose ndërroj me keto lloj vetura. Bmw 530-bmw x5 ose audi A6 të interesuarit mund te lajmrohen ne kte numer. 044269526Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dyli
Basel, Switzerland
044269526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »