SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kerre me porosi, nga gjermonija!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
111
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
ID e produktit :
111295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kush asht i interesum me porosit vetura nga gjermonija, nr Telefonit 00491733738541

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Lindau Bodensee, Bayern, Germany
00491733738541
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »