SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 2.0 cc
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
111322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E shes PEUGEOT 206 2.0 cabrio, 21.06.2002, benzinë turbo, e kaltert metal, 230.000 km, në gjendje të mirë, është e ardhur nga Zvicrra. Për më shumë mund të më kontaktini ne këtë nr. +417873304 (viber) ose (whatsapp)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shabi
Rahovec
41787331704
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »