SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E220
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2010
ID e produktit :
111326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes E220 i ardhur nga zvicrra i pa doganuar ne gjendje shum te mir 172000km me liber tservisit viti 27.11.2009 avandgart asht full opsione karrikat likur + me nxemje ndrrim i mundshem 044108408Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Thun, Switzerland
044108408
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »