SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 tdi
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
111342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 tdi Special 2 tkuqe senzora xhama elektronik ,ne gjendje te rregullt .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbon
045-683-429
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »