SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 2.5TDI V6 Highline 150PS
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,400
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
111347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet passati 2.5tdi v6 110kw 150ps full extra lekur e kaft, navigacion te madh, tv, 6cd magazinen, 4x ulset me nxemje dhe me levizje elektronike, 4x gjamat me rrym, gjamat e zi fabrikisht dhe perde mbrapa, drita te mjegulles, pasqyret me nxemje dhe palohen me pull, klimatronik, ESP, ABS, TEMPOMAT, sensor kunder vjedhjes, alarm dhe central, 2qelsa originial, automatik-tiptronik regjistrim deri ne muajin e 09-2016 ne emer timin hipotek nuk është, model highline fabrikisht llajsnet chrom, gjami i par pak i krisur. 235400km

Bëj ndrrim me Bmw 320d 330d 525d 530d Audi A4 2.5TDI
Informata rreth publikuesit
Albin
Pejë
049688465
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »