SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura ne shitje. Citroen c8,2.0 hdi viti 2005
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
Lloji :
Citroen C8
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
111351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shum te mir me servisa te kryera sipas rregullave. I regjistruar edhe 10 muj. Posedon: klimatronik,gjamat me rrym,dyert automatike,senzora per shi,senzora per drita,senzora per parking etj. Qmimi i negociueshem
Informata rreth publikuesit
suad
Prishtinë
044964157
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »