SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fivehundred -2005
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Ford Tjetër
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
111,800
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
111355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Fivehundred 2005 motorr 3.0 L benzine ne gjendje shume te mire me cdo servis te kryer. 111,800 km dhe pronari i dyte.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enri
Tirana, Albania
+355 698117959
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »