SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Land Rover -2002
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Land Rover Freelander
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
231,081
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
111366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Land Rover - 2002. 2.00Postuar nëpërmjet celularit.
Tel: 044-325-887
Informata rreth publikuesit
YLber
Ferizaj
044-325-887.
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »