SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
ID e produktit :
111367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamioneten 208D viti i prodhimit 1990. Ne gjendje te rregullt i ruajtur. Qmimi sipas marreveshjes. Per info:044/268-497&049/335-141

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
049335141
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »