SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW x5
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
111380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 full option me rks as edhe nje defketPostuar nëpërmjet celularit. 044573330
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Malishevë
044573330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »