SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikapi
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
111389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pikapi 1.9 dizell viti 2003 ne gjendje shum te mir regjistrim i skaduar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
044866991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »