SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4. 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
111405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2007. 2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Pejë
049510410
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »