SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw E 46 Serie 3
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
111410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw3 1,8benzin me full opsione me klima tronik pulla ne vallon ka keto opsione tempomant centrall hapet mbyllet nga larg esp.abs.karrikat gjysm lekur rexhistrim ka deri ne dhjetor krejt serviset ebera tash ska nevoj as nje investim per ma shum informata ne tel 044 724 722
Informata rreth publikuesit
Faton
Lipjan
044724722
gadime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »