SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pikapio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
ID e produktit :
111413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pikapio opel combo ne gjendje shum te mir per qdo informacion kontaktoni ne ket nr tel 044 304 299
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prizren
045655107
caparc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »