SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Astra
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
ID e produktit :
111415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra 1.3 e ardhun nga zvicrra e sapo doganuar ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florim
Gjilan
045219947
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »