SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 520D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
BMW 520
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
111418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW series 5 viti 2001motorr 2000cc nafte,konsumi shume i ulet,gjendje perfekte motorrike e xhenerike , sensor parkimi,camera,ESP,ABS,dvd,mp3,gps,tel,sedilje me ngrohje,lidhje me bluetooth,klima individuale,tapiceri te bardhe.FULL...
3200€ i diskutushem
Cel:0696810228
Informata rreth publikuesit
Red
Tirana, Albania
0696810228
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »