SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ml330
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
111,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2007
ID e produktit :
111419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e tipit Mercedes Ml320Viti i prodhimit : 2007Kilometra te kaluara : 111.000 Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike siq shihet edhe ne foto.Per inormata me te hollesishme munde te kontaktoni ne keta numra: 044523106 , 049523106.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hamdi R.
Pristina
044523106
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »