SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jaguar 2008 viti me rks
Çmimi :
€18,999.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Jaguar
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,300,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
ID e produktit :
111425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jaguar 2008 230mij kilo full option 2.7Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Malishevë
044573330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »