SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Chamade R 19
Çmimi :
€599.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '13
Lloji :
Renault XT660Z Ténéré ABS
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
1721.00
Viti :
1992
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
11143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Chamade R 19, Viti 1992, 1.8 Benzin, 201 mije km te kaluara.
Vetura eshte ne gjendje relativisht te mire....
Ka mbyllje qendrore te dyerve, ka 4 goma te reja te veres edhe 2 te dimrit !
I ka 2 dritat e perparme rezerve edhe 2 dritat e mbrapme rezerve ( komplet, Far dhe Stop )

Regjistrimi ka deri ne Mars 2014 !

Eshte i mbajtun mire, per me shume info. mundeni me u interesu me telefon ose email.

Cmimi eshte i negociushem !
Nuk Pranoj Kurrefar Ndrrimi, vetem CASH !!
Informata rreth publikuesit
Jeton
Pristina
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »