SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ose ndrroj
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Chrysler
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
111474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes crysler 7ulse benzin plin ne dizne regjistrim deri me 10.08.2016 viti prodhimit 2003 ndrroj me vetur me te vogel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prizren
049688347
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »