SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes astren
Çmimi :
€990.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
177,252
Motori (kubik) :
106.00
Viti :
1993
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
111483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel astra 1.6 me targa t kosoves osht n gjendje te rregullt kerri u kan i regjistrun po asht i shlajmrun per me shum informata lajmrohuni ne ket numer telefoni n whatsapp ose viber

whatsapp +38670512317
viber +38670512317
Informata rreth publikuesit
Albion
suharek [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »