SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wolkswagen 2
Çmimi fillestar :
€1,650.00
Ju kurseni :
€495.00 (30% zbritje)
Çmimi :
€1,155.00 Çmimi rritet në €1,650.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1988
ID e produktit :
111498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Wolkswagen 2 Ngjendje te rregullt Nr Kontaktues 044-316-477

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
044316477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »