SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
111513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A4 2.0 TDI 105KW (143BHP) i doganuar ne gjendje shume te mire
- Ngjyra e zeze metalike
- Marsh manual, 6 marshe
- Navi
- Klimatronik dy zonale
- Timon multifunksional
- Bordkompjuter
- Tempomat
- Senzor parkingu
- Radio, CD ...
- ABS, ESP
- Air Bag
- Dritare elektrike
- Mbyllje elektrike
- 3 qelesa
- Fellne Audi
- Senzor shiu
- Liber servisi
- Viti i prodhimit 25.09.2012 ... etj
Informata rreth publikuesit
H
Ferizaj
045466644
magjistrale ferizaj-prishtine km 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »