SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Merceds Bens E220cc
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
297,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2004
ID e produktit :
111518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Bens E220(nafte)Me portopagazh

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ğàñjà
Amsterdam, Netherlands
00355699494032
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »