SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 308 sw
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
111520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet peugeot 308 viti 2008 1.6 hdi
vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike
navigacion . sensora parkimi me grafik display . panoram dhe eshte swis paket
cd memory hdd . shpenzimet shum minimale boj ndrim edhe me ndonje vetur tjeter vetura esht me targa zvicres dhe e qlajmruarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endi Erina
Gjakova
049887207
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »