SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,100
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
111523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 viti 2006muaji 05 1,9 dizel Mob; 049/836/649 Qmimi ; 7800 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genc
Ferizaj
049/836/649
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »