SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a3 1.9 2006
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
111533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a3 1.9 viti i prodhimit 2006 RKS ne gjendje shum te mire Senzore . Abs , esp , cd player , mbyllje qendrore , xhama eletrike , navigacion , dritare ngjyrosuraPostuar nëpërmjet celularit. Ose bej ndrrim . Tel 044/187-966
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
044187966
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »