SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 b4 2.3 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Radio
ID e produktit :
111536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te rregul lit teknike, ka regjistrim deri ne qershor eshte taper e rujt e e Ardhur nga zvicerr
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
Shtime
045654902
Godanc i Eperm [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »