SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1992
ID e produktit :
111542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel corsa 1.2 motori 1.4 rexh deri ne qershor 2016Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Selamu Alejkum
Paris, France
044673222
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »