SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
228
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
111544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw ka keto opcione-Regjistrimi i skadum i qlajmrut denim nuk ka-viti i vetures 2002-Kilometrat e vetures jan 228.000 te garantuara-klim-Abs-Esp-Centrall-Alarm-Timon multi-funksional -Vetura osht i paisur me fellga 20coll te BMW-Ka fellga 17coll orginal BMW rezerv me 4gomaQmimin e vetures mun me kontaktu ne tel:044 209 601 ndrrim bejm nvaret qka ofroni.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Isuf
Kamenica, Kosovo
044 209 601
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »