SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fave T4
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1995
ID e produktit :
111552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sesh fave t 4 ose nderroj me naj traktor qe me konvenon kamioneta esht e garantuar sipas kontrollimit te servisit dhe ka liber kontrollimit per mirmbajtje regjistrim 30 korrik 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mejdi
Prishtinë
049/044 163008
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »