SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c3 2003 AUTOMATIK
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
111555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Citroen C3 2003 ne gjendje perfekte .
Automatik- Tiptronik-1.6 16V Benzine. 5.5L/100km.
Vetura eshte me regjistrim te Kosoves dhe ka regjistrim deri ne muajin Maj 2016.
te interesuarit te lajmrohen ne nr :044472478 ose Viber :+37745547471Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Gjilan
044472478
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »