SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Jetta - 2006 - 2.0 diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
VW JETTA
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
111561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E ardhur nga Zvicrra e pa doganuar esht ne gjendje te rregullt vol extra çmimi sipas marrveshjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beky
Zürich, Switzerland
044289135
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »