SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a6 benzingas
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
111571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a6
2.4 benzin gas viti 99
Impianti gasit eshte muntuar ne gjermani
Eshte i shenuar ne leje qarkullimi makin ekonomike me 800 lek gas ben 100km
Makines i jane bere keto sherbime vaj filtra rip faze set,ferota,grushte,
Me dokumenta te paguara deri ne tetor
0699136996
Informata rreth publikuesit
Genti
Korça, Korçë, Albania
Korça, Korçë, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »