SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitey
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
21,300
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2004
ID e produktit :
111591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw M5 dizell shum e mir pa dogan ndrrim iMundeshem me golf 6 nermal shtoj pare

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazi
Prishtinë
044 139 644
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »