SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JEEP LAREDO 3.7 PLIN NDRRIM I MUNDSHEM
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
Jeep Grand Cherokee
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
111596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BEJ NDRRIM ME VETURA MA TE VOGLA
tel 044 860014
viber 049860014
Informata rreth publikuesit
miki
Pejë
049860014
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »